in ,

Saigrač iz Juventusa otkrio šta Ronaldo jede i pije svaki dan

Ronaldo je, uprkos godinama, u sjajnom fizičkom stanju. To može zahvaliti napornim treninzima i posebnoj ishrani, koju je otkrio Juventusov Belgijanac Dauda Peters

Portugalac Kristiano Ronaldo najbolji je strelac Evropskog prvenstva nakon grupne faze. Postigao je pet golova, a njegova Portugalija će u osmini finala igrati protiv Belgije u nedelju (Sevilja, od 21 sat).

Ronaldo u 36. godini deluje nezaustavljivo. Za Juventus je prošle sezone u 44 utakmice dao 36 golova, a na Euru je izjednačio rekord legendarnog Iranca Alija Daeija. Ronaldo je s dva gola Francuskoj došao do 109 golova u dresu Portugala, a isti broj pogodaka u dresu Irana postigao je i legendarni Ali Daei.

Bivši napadač Bajerna je od 1993. do 2006. u 149 nastupa za Iran postigao 109 golova.

Ronaldo je, uprkos godinama, u sjajnom fizičkom stanju. To može zahvaliti napornim treninzima i posebnoj ishrani, koju je otkrio Juventusov Belgijanac Daouda Peters. Peters igra za Juventusovu U-23 ekipu u trećoj ligi, ali ponekad trenira s Ronaldom i ostalim prvotimcima Juventusa.

Tu je uočio po čemu je Ronaldo drugačiji od drugih.

“Uvek jede isto. Brokuli, piletinu i pirinač”, rekao je Peters za HLN pa nastavio:

“Pije litre i litre vode, nema Coca-Cole. Kristiano želi da pobeđuje uvek i svugde. On tera mlade igrače da rastu. Zaista vas uključuje u sve.”

Mladi reprezentativac Belgije otkrio je koliko se Ronaldo brine o sebi tokom cele sezone.

“Te vežbe za trbuh ne radi iz dosade, već zato što svoje telo vidi kao instrument za rad. Ne stoji Ronaldo celo vreme ispred ogledala. On nema vremena za to. Kad je u klubu, uglavnom samo trenira. On stvarno živi za svoj posao. Jako je drag momak, ali istovremeno fudbal shvata vrlo ozbiljno. U autobusu ne govori ni o čemu drugom. Biće vrlo motivisan protiv Belgije.”

Portugalac neretko vežba sa svojom devojkom Georginom Rodriguez, za koju bi se takođe moglo reći da ima savršenu figuru…

Napisao KnK

Šta mislite o ovome?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

konkurs za astronaute

Na konkurs za nove astronaute ESA-e prijavilo se više od 22.000 kandidata

Sramno: Milov kum nazvao Patrijarha Porfirija pudlicom, a Mitropolita Joanikija pudlicom od pudlice! (FOTO)