Matijas Lesor bio je najbolji igrač u meču između Monaka i Budućnosti, a zbog toga je bio meta igrača crnogorskog tima i posle meča.
Kao najefikasniji igrač, sa 24 poena, dao je izjavu za Evroligu, ali je u tom momentu ušao u sukob sa igračima Budućnosti.
Tom prilikom čuli smo samo Lesora koji je pričao na srpskom, koji je naučio dok je nosio dres Crvene zvezde.
Ređale su se uvrede i psovke, koje možete čuti u u videu koji je nekoliko korisnika Tvitera podelilo na mreži.


