in

Hladan tuš za Murinja u Zagrebu: Dinamo izbacio Totenhem!

žoze murinjo

Senzacionalni Mislav Oršić postigao het-trik u pobedi od 3:0

Čudo se dogodilo u Zagrebu – Dinamo je deklasirao Totenhem, slavio 3:0 i plasirao se u četvrtfinale Lige Evrope.

Ko bi rekao da to može da se dogodi nakon pobede Sparsa od 2:0 pre sedam dana u Londonu kada je Hari Kejn bio dvostruki strelac?

Ali, “modri” su pokazali da mogu – na krilima Mislava Oršića su napravili epski preokret i srušili predstavnika verovatno i najjače lige na planeti.

Oršić je upisao het-trik. Prvo je postigao evrogol u 62. minutu, da bi u 83. i doneo rezultat koji garantuje produžetke.

A u njima, Dinamo nije prestajao da napada i to mu je donelo rezultat – opet preko Oršića u 106. minutu.

Totenhem se tada probudio, ali bilo je kasno, iako je stvorio tri velike šanse da izbegne eliminaciju.

Čovjek odluke na kraju je bio golman Dominik Livaković, ali Zagreb slavi Oršića…